LUnetti

You are not logged in. (Login)

Tervetuloa Moodle-ympäristöön!

Tämä on LUKSIAn Moodle- oppimisalusta


Pääkäyttäjien yhteystiedot (arkisin 8-16):

LUKSIA, Länsi-Uudenmaan ammattiopisto

Lohja (Nummentie 6)
Mirva Vuori,
mirva.vuori[at]luksia.fi
Karin Vassel,
karin.vassel[at]luksia.fi

Lohja (Toivonkatu 4)
Karin Vassel,
karin.vassel[at]luksia.fi

Nummela, Vihti (Ojakkalantie 2)
Karin Vassel,
karin.vassel[at]luksia.fi

LUKSIA, Länsi-Uudenmaan aikuisopisto

Suvi Eriksson, suvi.eriksson[at]luksia.fi
Eila Shemeikka, eila.shemeikka[at]luksia.fi
Pirjo Salonen, pirjo.salonen[at]luksia.fi
Tiina Vesanen, tiina.vesanen[at]luksia.fi
Karin Vassel, karin.vassel[at]luksia.fi

Tekninen tuki
(Aki Berg,
aki.berg[at]luksia.fi)

Sivuston uutiset

Picture of Suomalainen Jari
Sähköpostiosoite käyttäjätiedoissa
by Suomalainen Jari - Monday, 15 October 2012, 09:54 AM
 

Moodlen käyttäjät voivat hyödyntää henkilökohtaista sähköpostia kurssien viestinnässä. Kurssien uutiset ja tehtäväpalautteet ohjautuvat käyttäjien sähköpostiin. Tarkista käyttäjätiedoistasi, että sähköpostiosoitteesi on kirjoitettu oikein ja se on käytössä. Pääset käyttäjätietoihin klikkaamalla omaa nimeä etusivun oikeasta yläreunasta ja valitsemalla Muokkaa tietoja-välilehden. Muista tallentaa muutokset.

Hauskaa verkko-opiskelua!

Picture of Leppänen Tarja
Muutos kategoriajaottelussa
by Leppänen Tarja - Wednesday, 3 August 2011, 10:43 AM
 

Neljännet alakategoriat näkyvät vasta kun klikkaat perustutkinnon nimeä. Tämä siitä syystä että etusivun kategorialista pysyy edes jokseenkin kohtuullisen pitkänä.

Opettaja, jos haluat omalla nimelläsi alakategorian jonkin perustutkinnon alle, laita siitä sähköpostia  pääkäyttäjälle. Työniloa!


Skip Opettaja - haluatko uuden kurssin?

Opettaja - haluatko uuden kurssin?

Laita sähköpostilla seuraavat tiedot pääkäyttäjälle

a) nimesi

b) toimipisteesi, perustutkinto/ala jolla opetat

c) toivomasi kurssin nimi

(d) jos haluat kopion toisesta kurssista, kirjoita mistä kurssista!)

Hoidamme asian mahdollisimman pian! Hymy

Skip LoginSkip Course categories

Tämä on Luksian Moodle- oppimisalusta

Ongelmatilanteissa ota yhteyttä pääkäyttäjiin, sähköpostilla:

Luksia, ammattiopisto (nuoret)

Karin Vassel, karin.vassel(at)luksia.fi

Mirva Vuori, mirva.vuori(at)luksia.fi

Luksia, aikuisopisto

Eila Shemeikka, eila.shemeikka(at)luksia.fi
Suvi Erikson, suvi.eriksson(at)luksia.fi
Pirjo Salonen, pirjo.salonen(at)luksia.fi
Tiina Vesanen, tiina.vesanen[at]luksia.fi
Karin Vassel, karin.vassel(at)luksia.fi

(Aki Berg, aki.berg(at)luksia.fi)